ANASAYFA

 

 %100

 

YANMAZ!

%100 SES GEÇİRMEZ MALZEME!
 

 

SES

 

GEÇİRMEZ!

 SES GEÇİRMEZ MALZEME!

 

 

%100

 

AKUSTİK!

 %100 AKUSTİK MALZEME!
 

OFİS SES İZALASYONU

Ofiste bulunanların dış ortam seslerinden izole edilmiş bir ortamda çalışabilmeleri hem çalışanlar hem de firma yararına olacaktır. Ölçeği ne olursa olsun kobi ve kurumsal firma ofislerinde çalışanların daha verimli olabilmeleri için ses yalıtımı ile içeri giren dış ortam gürültüsünün azaltılması gereklidir. Ofis ses yalıtımı konusunda profesyonel düzeyde hizmet almak isterseniz bizi arayın. Ses yalıtımı olmadan gürültü iş verimliliğini düşürür!
 
 

SES YALITIMI YAPTIRMAZSAK NE OLUR ?

Gürültü pek çok sağlık sorununa yol açacaktır. İnsan gürültüyü zamanla alışmış olsa bile zararları artarak devam etmektedir. Üstelik gürültü sonucu oluşan işitme kayıplarının ilaçla veya cerrahi bir müdahale ile tedavisi bulunmamaktadır.

logos1

EVLERDE SES İZOLASYONU

Evinizde gürültülerden uzak kalmak mı istiyorsunuz? Yüksek ses sizi rahatsız mı ediyor? Peki bunun için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız bu konuda size bazı önerilerde bulunabiliriz.

EVLERDE SES İZOLASYONU

BATERİ ODASI SES YALITIMI

Bateri odalarında akustik düzenleme ve ses yalıtımı yapmaktayız. Ses yalıtım malzemelerimiz kalite standartlarına uygun ve sertifikalıdır. Bateri odalarınıza akustik düzenleme yaparken dekoratif bir ortam oluşturmaktayız.

BATERİ ODASI SES YALITIMI

FABRİKA GÜRÜLTÜ YALITIMI

Fabrikalardaki ses ve gürültüyü %80'e kadar kesmekteyiz. Ses kesici sertifikalı ürünlerimizle fabrikalarınızda sesleri kesiyor ve daha verimli bir çalışma ortamı sizlere sunmaktayız.

FABRİKA GÜRÜLTÜ YALITIMI

KONFERANS SALONU SES İZOLASYONU

Konferans salonu kötü ses kalitesi ve ses yalıtımlı değilse, hassas bilgilerin risk alarak ve azalmış verimlilik para kaybetme. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir. 

KONFERANS SALONU İZOLASYONU

SİNEMA SALONU SES YALITIMI

sinemasenaakustik
Sinema salonu gürültülü bir mekandır ve bu gürültüler çevreye rahatsızlık verebilir. Birden fazla yanyana sinema salonu olan mekanlarda film sırasında ses karmaşası görülmektedir. Sinema salonlarına ses yalıtımı hizmetimiz vardır. 

SİNEMA SALONU SES YALTIMI

JENERATOR ODASI GÜRÜLTÜ YALITIMI


Jeneratör odalarında titreşim ve vibrasyondan oluşan gürültüyü kesmekteyiz. Ses kesici malzemelerimizle jeneratör odalarında sesi %80 kesmekteyiz. Ürünlerimiz ISO belgelidir.

JENERATOR GÜRÜLTÜ YALITIMI

MÜZİK ODASI SES YALITIMI


Müzik odasında sesin dış ortama çıkmaması amacıyla ses yalıtım uygulaması yapılmaktadır. Sessiz bir ortamda enstrüman çalışmanızı yapabilmeniz ses yalıtımı uygulaması ile sağlanmaktadır.

MÜZİK ODASI SES YALITIMI

ATIŞ POLİGONU SES İZOLASYONU

İçerdeki sesin yankılanmaması ve dışarıya çıkan sesin en alt seviyeye indirilmesi gereken mekanlardır. Size özel ses izolasyonu çözümlerimizle ve alternatif bir çok malzemelerimizle uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

ATIŞ POLİGONU İZOLASYONU

TEKNE MOTORU GÜRÜLTÜ YALITIMI


Tekne motorlarında oluşan yüksek sesleri gürültüleri yanmaz ses yalıtım süngerlerimizle kesmekteyiz. Motorlarda kullanılan bu yanmaz süngerler sesi keser ve sizi rahatsız edici seslerden kurtarır.

TEKNE MOTORU GÜRÜLTÜ YALITIMI

KAYIT ODASI SES İZOLASYONU


Huzurlu bir çalışma ortamı oluşturup buradaki çalışanların iş performansının artması amacıyla ses yalıtımı yapılmaktadır. Akustik süngerler reji odasında dekor amaçlıda kullanılabilmektedir.

KAYIT ODASI SES İZOLASYONU

OFİS SES YALITIMI


Ofislerinizde istemeyen seslerden sizi kurtarıcak ve iş verimini arttıracak ses yalıtım çözümlerimiz mevcuttur. Ofislerde kullanabileceğiniz kumaş kaplı paneller, masa seperatörü, paravan gibi bir çok ürünümüz mevcuttur.

OFİS SES YALITIMI

MAKİNE SES YALITIMLI KABİN


Makinelerde oluşan titreşim ve vibrasyon nedeniyle oluşan gürültüden sizi kurtarmak için ses yalıtımlı kabin satışımız vardır.Kabinlerimiz ölçü olmakla birlikte makinede oluşan sesi keser.

MAKİNE SES YALITIMLI KABİN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Ofis İrtibat : 0212 211 00 18

Müşteri - Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

Fiyat Teklifi Almak İçin : info@novaakustik.com

İnternet Sitesi : www.novaakustik.com