FİBERTEX SOUNDTEX AKUSTİK KEÇE

FİBERTEX SOUNDTEX AKUSTİK KEÇE

Fiber Acoustic Fabric Akustik Bez Keçe Kumaş Soundtex Nedir ( Nonwovens Akustik Perforasyon Panel Kumaşı )

Fibertex turkiye istanbul

Fibertex & Soundtex Acoustic Fabric: 

Akustik keçe bez kumaş olup ahşap delikli derzli akustik panellerin arka yüzlerine kaplanan , perforasyon için kullanılan ses yalıtımı ve izolasyonu sağlayan yükses ses emilimine sahip bir akustik kumaş malzemedir.

Fibertex bez akustik kece kumasi acoustic fabric

 Firmamız Danimarka ve Almayadan İthal Ettiği Kumaşları Parekende ve Toptan Satmaktadır.

 

Fibertex akustik kumasFibertex & Soundtex Akustik Kumaşların Kullanım Alanları :

Sinemalar, sinema perdeleri, konferans salonları, seminer salonları, tavanlar, duvarlar,ekranlar,sahneler, akustik tavanlar, akustik odalar, ses kayıt odaları, ses kayıt stüdyoları, akustik paravanlar, akustik paneller, delikli derzli ahşap paneller, tavan baffle, kanopi tavan sistemleri, metal asma tavanlar, ahşap asma tavanlar, ses yalıtımı ve izolasyonunda kullanılırlar.


Soundtex & Fiber acoustic ® ( Akustik Keçe Bez Kumaş ) nedir?

 

Fiber acoustic ®, akustik performansta yeni ve çözüm odaklı bir üründür.Geniş kullanım yelpazesi olan ve her bir uygulama yelpazesi için yüksek performans emici benzersiz özellikleri ve ses emilimi sunar. Fiber acoustic ® salon uygulamaları gibi duvar panelleri, asma tavan ve sert zemin altına koymak gibi uygulamalarda geniş bir yelpazede üstün ses emilimini sağlar. Daha fazla kullanım alanları olan bu ürünü  gürültü bariyerleri, otomotiv uygulamaları veya diğer OEM ekipmanlarda kullanıldığını belirtmerkte fayda var. Fibertex  Nonwoven akustik bez kumaş teknolojisini geliştirdi.
    

Kumaşlarımızı Danimarkan ve Almanyadan İthal Etmekteyiz.

Fibertex Soundtex Akustik Keçe Kumaşlar Yüksek Teknoloji İle Üretilmektedir.

Fibertex Quality Controlling Fibertex Nonwovens


FİBERTEX & SOUNDTEX AKUSTİK KUMAŞ SERTİFİKA VE BROŞÜLERİ

Soundtex pdf dosyasi    Soundtex pdf dosyasi    Soundtex pdf dosyasi 

Fibertex Soundtex Akustik Kumaşlar Sektör Olarak Ençok İnşaat Akustiğinde Kullanılmaktadır.

Soundtex Bez Akustik Kumaş

 

ASMA TAVANLAR DUVAR PANELLERİ SAHNE & EKRANLAR
Soundtex akustik kece kumas uygulamasi fibertex 002 Soundtex akustik kece kumas uygulamasi fibertex 006 Soundtex akustik kece kumas uygulamasi fibertex 005
TAVAN BAFFLE PERDELER OTOYOL AÇIK HAVA SES BARİYERLERİ
Soundtex akustik kece kumas uygulamasi fibertex 001 Soundtex akustik kece kumas uygulamasi fibertex 003 Soundtex akustik kece kumas uygulamasi fibertex 004Neden Akustik Kumaş Kullanmalıyız ?


Fibertex akustik bez kece kumas

Soundtex Kullanırken Neden Arkasında Hava Boşluğu Olmalı ?

Maksimum ses emme elde edildiği frekans kontrol ettiği Fiberacoustic ® arkasındaki alan, akustik performans için çok önemlidir. Geniş alan, düşük frekanslarda emilimini sağlar.Dar bir alan ise  yüksek frekanslarda emme sağlar.Bir ses dalgası yüzeyi girdikten sonra, Fiber acoustic ® optimal akustik empedans ses dalgaları Fiberacoustic ® arkasındaki alanın içinde kapsüllemeyi sağlar. Ses enerjisi ileri geri hareket ederek katı bir yüzey ile Fiberacoustic ® arasında çarpan ses dalgaları emilir, sönümlenir.Fiberacoustic ® arkasındaki alan, hava ya da dolgu maddesi gerekir.Bu dolgu maddesi yoğun taşyünü veya ses yalıtım süngeridir.


Fibertex akustik kece kumas

Soundtex & Fiber acoustic ® Nasıl Çalışır

Bir ses dalgası bir malzemenin bir yüzey çarptığında, o da yansıyan yüzeye ya da malzemeye nüfuz eder. Bu durum materyalin akustik empedans çok yüksek olursa, ses dalgaları yansıtılır ve akustik empedans çok düşükse, ses dalgaları emilmeden malzemeye nüfuz eder. Malzemenin uygun akustik empedansı olarak, ses enerjisi emilecek ve ses ortamı salınan parçacıklar ve gözenekli bir elyaflı malzemenin ( taşyünü, ses yalıtım süngeri )yapısı arasındaki iletketlikle sürtünme ile ısıya dönüştürülür. 

Soundtex fibertex turkiye

SERTİFİKASYONLAR - YETERLİLİK BELGESİ - TEST RAPORLARI - EUROPA ACOUSTİC FABRİC CERTIFICATE

Soundtex pdf dosyasi Soundtex pdf dosyasi Soundtex pdf dosyasi Soundtex pdf dosyasi Soundtex pdf dosyasi Soundtex pdf dosyasi Soundtex pdf dosyasi Soundtex pdf dosyasi Soundtex pdf dosyasi

 

Fibertex ® Soundtex ® Akustik Kumaşların Ses Emilim Değerleri - Sound Absorption Coefficient

Soundtex 009 Soundtex 010 Soundtex 011

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Ofis İrtibat : 0212 211 00 18

Müşteri - Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

Fiyat Teklifi Almak İçin : info@novaakustik.com

İnternet Sitesi : www.novaakustik.com