FİREXPAN SES YALITIM SÜNGERİ

KONTAK SÜNGER YAPIŞITIRICILARI

Akustik Sünger Yapıştıcısı : Firmamız tarafından üretilen ve en çok tercih edilen yapıştırıcı çeşitleri olan kontak yapıştırıcılar avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmektedir.Akustik Yanmaz Sünger & Ses Yalıtımı Süngeri Yapıştırıcıları , Solvent bazlı veya su bazlı kontak yapıştırıcılar, son derece etkili yapışma mukavemeti sağlayan bu yapıştırıcılar ses yalıtım sektörünün yanı sıra mobilya ve döşeme sanayiindede sıkça kullanılmaktadır.İthalat ihracat yapan firmamız dünyanın her ülkesine kontak yapıştırıcıları ve akustik süngerleri ihraç etmektedir. Kontak sünger yapıştırıcıları görsellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

 akustik sünger yapıştırıcısı


Akustik Sünger Yapıştıcısı Ebadları : 3,40 Kg Galon / 15 KG Teneke / 25 LT Büyük Teneke / 160 LT Varil.
Akustik Sünger Yapıştıcısı Paket Miktarı :Sünger yapıştırıcıları 1 Teneke / Adet Olarak Satılır. Palet Bazında Özel Paketlerde Vardır.
Akustik Sünger Yapıştıcısı Renkleri : Şeffaf açık sarı renktedir. Sarfiyat :  1 Teneke / 15 KG 50 m² alan yapıştırır. +/- 
Akustik Sünger Yapıştıcısı Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, gibi alanlarda tavan duvar ve zeminde sünger yapıştırmada.
Akustik Sünger Yapıştıcısı Opsiyonlar : Yanmazlık özelliği yoktur. opsiyonel olarak su bazlı ürünümüz vardır.
Akustik Sünger Yapıştıcısı  Kokusu : İyi havalandırılmış alanlarda kullanılır !

 

 


 

 

Sunger yapisticisi tontan satisi 2

Akustik sunger yapistirma uygulama gorseli 001

Akustik sunger yapistirma uygulama gorseli 004

 

RENKLİ LABİRENT SÜNGER

Renkli labirent sunger fiyatlari 2015 1

Akustik Renkli Labirent Sünger : Firmamız tarafından avrupa standartılarına uygun şekilde üretilmekte olan renkli labirent süngerler yine aynı şekilde firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.Diğer akustik süngerlerde olduğu gibi renkli labirent süngerlerinde üzerini renkli kumaş ( flok püskürtme ile ) kaplayarak renklendirmekteyiz.Renkli labirent süngerleri ral kartelasına bağlı olarak her renkte üretimimiz mümkündür.Dekorunuza en uygun çözümler biri olacak renkli labirent süngerler mimarlar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.50 cm x 50 plaka ebadlarında ürettiğimiz renkli akustik labirent süngerler dekoratif olarakta stüdyo ve müzik odaları için tercih edilmektedir.Düz panel, yumurta special ve piramit formundada ürüetimimiz mümkündür. Renkli labirent süngerleri dekor dizayn conceptinize uygun desende ve ebadda üretimizde vardır.Renkli labirent sünger görsellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

Renkli Labirent Sünger Ebadları : 50 cm x 50 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Renkli Labirent Sünger Paket Miktarı : 50 cm x 50 Cm ebad plaka 40 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Renkli Labirent Sünger Renkleri : Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Renkli Labirent Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Renkli Labirent Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.

Renkli Labirent Sünger Yanmazlık : Akustik renkli labirent sünger yanmazlık özelliği opsiyoneldir. Renkli Labirent Sünger Yoğunluk : 10 ile 30 Kğ / M³ densite standart yoğunlukta olup, özel yoğunlukta üretilebilmektedir.

 

 

500a44935c8320008f1c713a63e32b8e XL

 

Renkli akustik labirent sunger tekno touch 16

Renkli akustik labirent sunger tekno touch 15

BASS TRAP KÖŞE SÜNGERİ

Bass trapps foam sunger

Bass Trap Sünger : Firmamız tarafından üretilen ve satışa sunulan bass traplar avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmektedir.Bass trap Köşe Bass Kapanı Tuzağı Süngerleri, akustik süngerlerden üretilen köşe bass tuzakları, müzik odaları stüdyolar için tasarlanmıştır.Genel olarak stüdyolar için kullanılan bass trap kapanlar en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.Köşe bass kapanı ölçüleri 25 cm x 25 cm en YüksekliK ise 60 cm . Bass traplar adet / tane olarak parekende ve toptan satılmaktadır.Bass Trap Adet Birim Fiyatı için tıklayınız ( Toplu Alımlarda İskonto Yapılır ) Yurt Dışına İhraç Kayıtlı Gönderimimiz vardır.Bass Trap ürün görsellerine sitemizden ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

 

Bass Trap Köşe Bass Tuzaklarının ( Kapanlarının )  Kullanım Şekli ( Zeminden Tavana Tam Boy veya Kısmi  ) Kullanım

 

Bass trap kose bas kapani tuzagi bass tutucu sungeri trapp fiyatlari 019Bass trap kose bas kapani tuzagi bass tutucu sungeri trapp fiyatlari 018Bass trap kose bas kapani tuzagi bass tutucu sungeri trapp fiyatlari 017

 

Bass Trap Sünger Ebadları : 60 cm x 30 cm ölçülerinde olup, adet olarak satılmaktadır.

Bass Trap Sünger Paket Miktarı : Bass trap süngerleradet olarak satılır. 1 Paket 10 adet satılır.

Bass Trap Sünger Renkleri : Siyah ( koyu andazit gri ) standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Bass Trap Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Bass Trap Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık ve ebadda üretim mümkündür. Bass Trap Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği yoktur.Opsiyonel olarak üretilir ve satılır.

Bass Trap Sünger Yoğunluk : 30 Kğ / M³ vede her yoğunlukta viyol ( yumurta kabı ) şeklindede sünger üretebilmekteyiz.

 

Bass trap kose bas kapani tuzagi bass tutucu sungeri trapp fiyatlari 011 1

Bass trap kose bas kapani tuzagi bass tutucu sungeri trapp fiyatlari 021

Bass trap sunger full auralex 3d 10

Bass trap kose bas kapani tuzagi bass tutucu sungeri trapp fiyatlari 022

RENKLİ YUMURTA SÜNGER

renkli yumurta sunger

Renkli Yumurta Sünger : Firmamız tarafından ithal, ihrac ve aynı zamanda satışı yapılan renk yumurta süngerler avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Nova Akustik ® viyol renkli yumurta süngerler, akustik köpük ailesinden olup açık hücreli ( gözenekli ) efor poliüretan bazlı akustik malzemelerdir.Her dekora uyum sağlayan renkleri ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.Renkli yumurta sünger, ses emilim değeri yüksek olan ve akustiği düzenlemekte kullanılan akustik renkli yumurta süngerler, ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında kullanılır. Dekoratif yapısı ile ev işyerlerindede tercih edilmektedir.Renkli yumurta sünger görsellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

renkli akustik süngerler

 

Renkli Yumurta Sünger Ebadları : 100 cm ile 50 cm x 50 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.
Renkli Yumurta Sünger Paket Miktarı : 50 x 50 Cm ebad plaka 40 adet paket satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.
Renkli Yumurta Sünger Renkleri : Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.
Renkli Yumurta Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.
Renkli Yumurta Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.Renkler RAL Kartelası
Renkli Yumurta Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği yoktur.
Renkli Yumurta Sünger Yoğunluk : 15 - 30 Kg / M³  
Renkli Akustik Yumurta Sünger ;  Renkli yumurta profilli süngerler basotect melamin sünger ve yanmaz akustik süngerlerden üretilmektedir. Yanmaz Akustik yumurta kabı tipli süngerlerin dış yüzeyi akustik kadife kumaş ile kaplanarak akustik renkli yumurta süngerler üretilmektedir.Ebadları 500 mm x 500 cm ile 1000 mm x 1000 mm dir.

Renkli viyol yumurta kopuk sunger modelleri 012

Renkli viyol yumurta kopuk sunger modelleri 013

Renkli viyol yumurta kopuk sunger modelleri 019

FİLTRE SÜNGER

A

firexpanfirexpanfirexpanfirexpanfirexpanfirexpanfirexpanfirexpan

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Ofis İrtibat : 0212 211 00 18

Müşteri - Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

Fiyat Teklifi Almak İçin : info@novaakustik.com

İnternet Sitesi : www.novaakustik.com