RENKLİ LABİRENT SÜNGER

RENKLİ LABİRENT SÜNGER

Renkli labirent sunger fiyatlari 2015 1

Akustik Renkli Labirent Sünger : Firmamız tarafından avrupa standartılarına uygun şekilde üretilmekte olan renkli labirent süngerler yine aynı şekilde firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.Diğer akustik süngerlerde olduğu gibi renkli labirent süngerlerinde üzerini renkli kumaş ( flok püskürtme ile ) kaplayarak renklendirmekteyiz.Renkli labirent süngerleri ral kartelasına bağlı olarak her renkte üretimimiz mümkündür.Dekorunuza en uygun çözümler biri olacak renkli labirent süngerler mimarlar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.50 cm x 50 plaka ebadlarında ürettiğimiz renkli akustik labirent süngerler dekoratif olarakta stüdyo ve müzik odaları için tercih edilmektedir.Düz panel, yumurta special ve piramit formundada ürüetimimiz mümkündür. Renkli labirent süngerleri dekor dizayn conceptinize uygun desende ve ebadda üretimizde vardır.Renkli labirent sünger görsellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

Renkli Labirent Sünger Ebadları : 50 cm x 50 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Renkli Labirent Sünger Paket Miktarı : 50 cm x 50 Cm ebad plaka 40 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Renkli Labirent Sünger Renkleri : Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Renkli Labirent Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Renkli Labirent Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.

Renkli Labirent Sünger Yanmazlık : Akustik renkli labirent sünger yanmazlık özelliği opsiyoneldir. Renkli Labirent Sünger Yoğunluk : 10 ile 30 Kğ / M³ densite standart yoğunlukta olup, özel yoğunlukta üretilebilmektedir.

 

 

500a44935c8320008f1c713a63e32b8e XL

 

Renkli akustik labirent sunger tekno touch 16

Renkli akustik labirent sunger tekno touch 15

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Ofis İrtibat : 0212 211 00 18

Müşteri - Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

Fiyat Teklifi Almak İçin : info@novaakustik.com

İnternet Sitesi : www.novaakustik.com