RENKLİ YUMURTA SÜNGER

RENKLİ YUMURTA SÜNGER

renkli yumurta sunger

Renkli Yumurta Sünger : Firmamız tarafından ithal, ihrac ve aynı zamanda satışı yapılan renk yumurta süngerler avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Nova Akustik ® viyol renkli yumurta süngerler, akustik köpük ailesinden olup açık hücreli ( gözenekli ) efor poliüretan bazlı akustik malzemelerdir.Her dekora uyum sağlayan renkleri ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.Renkli yumurta sünger, ses emilim değeri yüksek olan ve akustiği düzenlemekte kullanılan akustik renkli yumurta süngerler, ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında kullanılır. Dekoratif yapısı ile ev işyerlerindede tercih edilmektedir.Renkli yumurta sünger görsellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

renkli akustik süngerler

 

Renkli Yumurta Sünger Ebadları : 100 cm ile 50 cm x 50 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.
Renkli Yumurta Sünger Paket Miktarı : 50 x 50 Cm ebad plaka 40 adet paket satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.
Renkli Yumurta Sünger Renkleri : Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.
Renkli Yumurta Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.
Renkli Yumurta Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.Renkler RAL Kartelası
Renkli Yumurta Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği yoktur.
Renkli Yumurta Sünger Yoğunluk : 15 - 30 Kg / M³  
Renkli Akustik Yumurta Sünger ;  Renkli yumurta profilli süngerler basotect melamin sünger ve yanmaz akustik süngerlerden üretilmektedir. Yanmaz Akustik yumurta kabı tipli süngerlerin dış yüzeyi akustik kadife kumaş ile kaplanarak akustik renkli yumurta süngerler üretilmektedir.Ebadları 500 mm x 500 cm ile 1000 mm x 1000 mm dir.

Renkli viyol yumurta kopuk sunger modelleri 012

Renkli viyol yumurta kopuk sunger modelleri 013

Renkli viyol yumurta kopuk sunger modelleri 019

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Ofis İrtibat : 0212 211 00 18

Müşteri - Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

Fiyat Teklifi Almak İçin : info@novaakustik.com

İnternet Sitesi : www.novaakustik.com