RENKLİ PİRAMİT SÜNGER

RENKLİ PİRAMİT SÜNGER

Renkli akustik piramit sunger fiyatlari 2015

Renkli Piramit Sünger : Firmamız tarafından ithal, ihrac ve aynı zamanda satışı yapılan renkli piramit süngerler avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Akustik Renkli Piramit Sünger, akustik süngerlerin üzerini kadife kumaş kaplayarak renklediriyoruz. En çok tercih edilen ürünler arasında yer alan renkli piramit sünger dekorunuza en uygun ürün olacaktır.Ral kartelasına bağlı olarak istenilen renkte akustik kumaşı flog yöntemi ile ürünleri boyuyoruz, hem renkler kalıcı ve canlı oluyor, akustik renkli piramit sünger hemde yüksek akustik değerlere ulaşıyor ve ses emilim soğurucu özelliğini artırmaktayız.Renkli piramit süngerler, özellikle tv ses kayıt stüdyoları gibi prestij isteyen müşterilerimiz için ürettik.Akustik renkli piramit sünger kalitesi Nova Akustik farkıyla hissedilir.Renkli piramit sünger görsellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

 

reknkli sunger 6reknkli sunger 7reknkli sunger 12

reknkli sunger 9reknkli sunger 10reknkli sunger 11

 

Renkli Piramit Sünger Ebadları : 200 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Renkli Piramit Sünger Paket : Renkli Piramit süngerler 100 x100 Cm ebad plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Renkli Piramit Sünger Renkleri : Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Renkli Piramit Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Renkli Piramit Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.Renkler RAL Kartelası

Renkli Piramit Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği yoktur. Yanmaz piramit sünger bölümüne bakınız. Renkli Piramit Sünger Yoğunluk : 30 - 50 Kğ / M³ arası.

 

renkli piramit sunger slider 2

renkli piramit sunger slider 3

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Ofis İrtibat : 0212 211 00 18

Müşteri - Proje Danışmanı : 0533 039 23 81

Fiyat Teklifi Almak İçin : info@novaakustik.com

İnternet Sitesi : www.novaakustik.com